0 212 951 05 08   bilgi@ofisdata.com

Bilgisayar Eğitimi

Etiket Sayfası

Bilgisayar Eğitimi Etiketli Sayfalar

PowerPoint Eğitimi

PowerPoint Eğitimi: PowerPoint sunumlarına, iş ve eğitim hayatının birçok alanında ihtiyaç duymaktayız. Etkili bir PowerPoint sunumu bireye, çalışma ve okul ortamında güven ve başarı kazandırır.

PowerPoint ile Etkili Sunum Teknikleri

PowerPoint Eğitimi ile katılımcılar, etkili bir şekilde metin, resim, çizim ve animasyonlar aracılığıyla kolayca PowerPoint sunum dosyası hazırlamasını öğrenirler. PowerPoint Eğitimi, gerçek yaşamdan alınan alıştırma ve uygulamalarla, pratik bir şekilde PowerPoint sunum dosyası oluşturmanızı sağlar.

Access VBA Eğitimi

Access VBA Eğitimi: Microsoft Access ile entegre olarak sunulan Microsoft Visual Basic for Application (VBA ) programlama dili sayesinde daha etkili veritabanı çalıştırma ortamları geliştirilebilir ve çeşitli uygulamalar geliştirilebilir.

Ayrıca tüm Ofis uygulamaları içerisinde bulunan VBA ile Access'in diğer programlar ile de etkileşimli olarak çalışması sağlanabilir.

Access VBA Eğitimi sonunda sağlam ve güçlü veritabanı uygulamaları oluşturursunuz.

Word Eğitimi

Word Eğitimi: Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen Microsoft Office programlarından Word, günlük yazışmalarda, basın yayın alanında, iş yazılarında ve tez, kitap yazımında sıklıkla kullanılmaktadır.

Word Eğitimi ile katılımcılar, yeni bir doküman oluşturmayı, biçimlendirmeyi ve Word uygulamalarını etkili bir şekilde kullanmayı öğrenirler. Word Eğitimi, pratik uygulamalar ile kısa sürede sonuca ulaşmanıza yardımcı olur.

 OFİS DATA