0 212 951 05 08   bilgi@ofisdata.com

Bilgisayar İşletmenliği Maaşı

Etiket Sayfası

Bilgisayar İşletmenliği Maaşı Etiketli Sayfalar

Bilgisayar İşletmenliği

atanmakdevlet memurubilgisayar işletmenliğibilgisayar işletmeni ya da veri hazırlama ve kontrol işletmeni bilgisayar işletmenliğibilgisayar işletmenliğibilgisayar işletmenliği nedir Bilgisayar işletmenliği tamir ve bakım değildir. Aynı zamanda bilgisayar programlarınabilgisayar işletmeniBilgisayar işletmeni nasıl olunurbilgisayar işletmenliği bilgisayar işletmenliği kursu

Bilgisayar İşletmenliği Kursu

Bilgisayar işletmenliği Kursu sonunda öğrencilerimiz temel bilgisayar kullanımı, internet kullanımı ve MS Office programlarını temel manada nasıl kullanılması gerektiğini uygulamalı ve teorik anlatımlar sayesinde öğrenirler.

Bilgisayar işletmenliği Kursu bitiminde, bilgisayar işletmenlik sertifika sınavını başarıyla tamamlayabilmek için size lazım olan tüm bilgi ve becerileri öğrenirsiniz.

Bilgisayar işletmenliği Kursu eğitim müfredatı içerisinde, bilgisayar ve internetin en kolay şekilde nasıl kullanılabileceğinin öğretildiği bilgiler haricinde, Microsoft programlarından Excel, PowerPoint ve Word’ün kullanımı ile alakalı olarak basitten başlanarak çok sade ve anlaşılır bir anlatım ve ders işleniş tekniğiyle öğretimi sağlanır.

 OFİS DATA