0 212 951 05 08   bilgi@ofisdata.com

İleri Word Test Soruları

Etiket Sayfası

İleri Word Test Soruları Etiketli Sayfalar

İleri Word Eğitimi

İleri word eğitimi: Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen Microsoft Office programlarından Word, günlük yazışmalarda, basın yayın alanında, iş yazılarında ve tez, kitap yazımında sıklıkla kullanılmaktadır.

İleri Word Eğitimi ile katılımcılar, daha karmaşık, ve değişik doküman stilleri oluşturmayı öğrenirler. İleri Word Eğitimi sonunda, mevcut bilgi beceri düzeyinizi artırma yoluyla, tablo, resim ve listeleri etkili bir şekilde oluşturma ve biçimlendirme tekniklerini öğrenirsiniz.

İleri Word

Microsoft Word temel ve gelişmiş özellikleri ile kullanıcıların çeşitli belgeler geliştirmek ve düzenlemek için kullandıkları en popüler kelime işlem programıdır.

Milyonlarca kullanıcı Word programını yazı yazma ve düzenleme gibi basit amaçlar için kullanıyor. Ancak, İleri Word bilgi kaynaklarını geliştirmek ve yönetmek için yaratıcı yollar sunan pek çok gelişmiş özelliklere sahiptir.

Dünyada sayıları 500.000’i aşan İleri Word Eğitimi almış kullanıcılar, gelişmiş özellikleri, basılı veya çevrimiçi kullanılan çok çeşitli formları hazırlarken kullanıyorlar.

 OFİS DATA