0 212 951 05 08   bilgi@ofisdata.com

Yazılarımız

OfisData

İLERİ WORD

Microsoft Word temel ve gelişmiş özellikleri ile kullanıcıların çeşitli belgeler geliştirmek ve düzenlemek için kullandıkları en popüler kelime işlem programıdır.

Milyonlarca kullanıcı Word programını yazı yazma ve düzenleme gibi basit amaçlar için kullanıyor. Ancak, İleri Word bilgi kaynaklarını geliştirmek ve yönetmek için yaratıcı yollar sunan pek çok gelişmiş özelliklere sahiptir.

Dünyada sayıları 500.000’i aşan İleri Word Eğitimi almış kullanıcılar, gelişmiş özellikleri, basılı veya çevrimiçi kullanılan çok çeşitli formları hazırlarken kullanıyorlar.

İleri Word Eğitimi ile kullanıcıların öğrendikleri gelişmiş işlemlerden bazıları;

Posta Birleştirme

Posta birleştirme işlemi, kalıp metin içeren birden çok mektup veya e-posta gibi belgelerin kısa sürede hazırlanmasını sağlar.

Örneğin, birden çok alıcıya, metnin aynı olduğu, ancak farklı alıcı bilgilerinin eklendiği belgeleri üretip göndermek için adres mektup birleştirme (Mail-Merge) işlemi kullanılmaktadır.

Broşürler

İleri Word Eğitimi alan kullanıcılar Word ile profesyonel kalitede broşürler tasarlıyorlar. İleri Word kursu sırasında katılımcılar, pazarlanan malzemelerin broşürlerini hazırlamayı önceden yüklenmiş şablonları kullanarak öğreniyorlar.

Ayrıca hazır broşür şablonlarının içeriğini değiştirerek yazı ve grafik içeren yeni şablonları kolaylıkla hazırlıyorlar.

Formlar

İleri Word ile katılımcılara anket gibi veri toplamada kullanılan formların hazırlanması öğretilmektedir.

İleri Word kullanıcılarına Form şablonlarında, metin ve onay kutuları, açılan listeler gibi alanların kullanılması gösterilmektedir. Katılımcılar kendi bilgisayarlarında Word kullanarak formu doldurmaktadır.

Kartvizitler

İleri Word ile kartvizit yapmak için önceden yüklenmiş şablonlar kullanılmaktadır. İleri Word kullanıcıları kart şablonlarına iletişim bilgilerini, grafik ve logolar ekleyerek kolayca kartvizit tasarlamaktadırlar.

Kartlar profesyonel bir görünüm için kaliteli kağıda basılmalıdır. Ayrıca dijital görüntü olarak kaydedilir ve e-posta veya diğer elektronik belgeler içine yerleştirilir.

Haber Bültenleri

İleri Word ile haber bültenleri oluşturmak için hazır şablonlar kullanılır. Bülten şablonları yazı, metin boyutu ve rengi biçimlendirilmiş ve profesyonel kalitede grafikler içerir.

Kullanıcılar İleri Word Eğitimi sırasında şablonları özelleştirmeyi ve bülteni basılı veya web, e-mail düzeninde hazırlamaktalar.

PAYLAŞ


 OFİS DATA