0 212 951 05 08   bilgi@ofisdata.com

Ms Project Nedir

Etiket Sayfası

Ms Project Nedir Etiketli Sayfalar

MS Project Eğitimi

MS Project Eğitimi: MS Project olarak adlandırılan Microsoft Project, Microsoft tarafından geliştirilen bir proje yönetimi yazılımıdır.

MS Project, plan oluşturma, kaynakların görevlere atanması, aşama takibi, bütçe yönetimi ve iş yükü analizi gibi konularda yardımcı olması amacıyla tasarlanmış proje yönetimi uygulaması olarak, proje yöneticilerine geniş kolaylıklar sağlamaktadır.

MS Project Eğitimi, sonunda; küçük ölçekli projelerden geniş kapsamlı olanlara kadar projelerin nasıl yönetileceğini ve nasıl etkili kullanılacağını öğrenirsiniz.

MS Project Kursu

MS Project Kursu: MS Project olarak da isimlendirilen Microsoft Project yazılımı, Microsoft tarafından bulunup geliştirilen bir proje yönetimi programıdır.

MS Project, plan yaratma, kaynakların görevlere atanması, aşama takibi, bütçe yönetimi ve iş yükü analizi gibi çeşitli başlıklara yardımcı olması amacıyla hazırlanmış proje yönetimi aplikasyonu olarak, proje yöneticilerine olukça rahat özellikler sağlamamktadır.

MS Project KursuMS Project Kursu

MS Project Nasıl Kullanılır?

1. Yeni Projeye Başlama

Yeni bir projeye başlamadan önce, bir kuruluşun proje stratejik hedeflerine uygun olup olmadığını belirlemelidir. Yöneticiler, yüksek öncelikli ve düşük öncelikli olarak sınıflandırılan projeleri kuruluş hedeflerine göre odaklanarak sınıflandırmaları gerekir.

Çalışmaya başlamadan önce, yönetici tayin edilir. Kuruluşta projenin iş durum, limitler ve teknik ve mali şartları bir üst düzey değerlendirme ile tamamlanır. Son olarak, proje yöneticisi Microsoft Project 2010 ile proje planını hazırlayacak kişiyi tespit eder.

 OFİS DATA