0 212 951 05 08   bilgi@ofisdata.com

OfisData

OfisData

ÖĞRENCİLERİMİZDEN GÜRKAN TUNÇ İLE RÖPORTAJIMIZ

SQL eğitimi Katılımcımız Gürkan Tunç ile Röportajımız

OfisData SQL eğitimi katılımcılarımızdan Gürkan Tunç ile yaptığımız röportajın detaylarını aşağıda okuyabilirsiniz.

Gürkan bey kendinizden biraz bahseder misiniz?

İstanbul Kadıköy'de; Simyacı isimli bir firmada teknik destek ve eğitmenlik konuları üzerinde çalışmaktayım. Firmamızda SQL tabanlı programlar üzerine yazılımlarımız bulunmaktadır. Ben de bu programların teknik destek ve eğitim konularının sorumlusu olarak kariyerime devam etmekteyim.

OfisData'dan hangi eğitimi aldınız?

Yaptığım eğitim araştırması sonucu OfisData ile; SQL veritabanı konularına ilişkin olarak SQL Server eğitimi aldım. OfisData'dan internetten yaptığım araştırmalarım sonucu haberim oldu. Bu yolla OfisData eğitimlerinin bana faydası dokunacağını düşündüm ve eğitim sonunda da yanılmadığımı gördüm.

Neden SQL eğitimi almaya karar verdiniz?

Sahada yaşadığım eksikliklerden dolayı SQL eğitimi almaya karar verdim. Aldığım SQL server eğitimi sayesinde; daha önce bilmediğim konuları öğrendim. Eğitimimizde doğru olduğunu sandığım bazı konularda da aslında yanıldığımı gördüm. Öğrendiğim yeni bilgi ve beceriler; iş hayatımda bana katkı ve kolaylık sağladı.

Eğitim süreciniz nasıl geçti, biraz bahsedebilir misiniz?

Eğitimlerimiz yaklaşık 3 hafta sürdü. Eğitmenimizin ve OfisData çalışanlarının ilgisinden memnun kaldım. Eğitim sürecimiz temelden ileri seviyelere kadar SQL server konusunda bilgi ve teknikler sahibi olduğum bir süreci kapsadı.

Eğitim sonrası sizde ne tür değişimler oldu?

Sahada daha önce yapamadığım işlemleri yapabildiğimi gördüm. Özellikle iş uygulama kısmına geldiğinde avantajlarını görüyorum. Teorik bilginin yanı sıra eğitmen arkadaşlarımızın iş dünyasında karşılaştığımız problemler ile ilgili olarak yaptıkları analizler, aldığımız eğitimi pekiştirip işimize uyum sağlama konusunda bizleri geliştirdi.

Son olarak OfisData hakkındaki izlenimleriniz nelerdir?

OfisData'da SQL eğitimleri, veritabanı konusunda uzman eğitmenlerin verdiği eğitimler ile ilerliyor. Bu çok önemli bir şey. Aklınızda SQL ile ilgili olarak sorup da cevap alamadığınız, ya da şüpheye düştüğünüz bir durum kalmıyor. OfisData çalışanları da kayıt esnasından sertifikamı alana kadar ilgiliydiler. Teşekkür ederim.

Gürkan bey'e röportajı için biz de teşekkür ediyoruz.

Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 OFİS DATA