0 212 951 05 08   bilgi@ofisdata.com

OfisData

OfisData

İMMİB ETKİLİ SUNUM HAZIRLAMA EĞİTİMİNİ BAŞARI İLE TAMAMLADI

OfisData, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri ile etkili sunum oluşturma eğitimlerini başarıyla tamamladı. İMMİB merkezinde 2 gün süren eğitimler 5 katılımcımız ile gerçekleştirildi.

Eğitim, ders anlatımlarının yanısıra uygulamalı olarak işlendi.

Eğitime katılan öğrencilerimiz; etkili sunum oluşturma, fotoğraf, video ve flash animasyon ekleme teknikleri ile özgün bir sunum oluşturma süreçleri konularında uygulamalı olarak bilgi ve beceriler kazandılar.

Eğitim katılımcılarımızdan İMMİB üyesi öğrencimiz ile röportajımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Kendinizden biraz bahseder misiniz?

Merhaba ben İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birliklerinde destek personeli olarak görev almaktayım.

OfisData’dan hangi eğitimi aldınız?

İş ve organizasyon yaşamımızda ihtiyaç olduğundan dolayı düşünerek Prezi ile etkili sunum oluşturma teknikleri eğitimi aldık.

Eğitim sürecinden biraz bahsedebilir misiniz?

Eğitimlerimiz teorik anlatım ve uygulamalı olarak gerçekleşti. Eğitim süresince ders anlatımının yanı sıra eğitmenimizin gösterdiği uygulamalar ile dersi işledik. Bol uygulama ve örnekler üzerinden dersin işlenişi, Prezi’yi daha iyi anlamamızı sağladı. Onun dışında oldukça verimli bir eğitim süreci geçirdiğimizi söyleyebilirim.

Eğitim sonunda ne tür değişimler yaşadınız?

Eğitim öncesi sunum oluşturma teknikleri ve yazılımları hakkında olan bilginiz oldukça zayıftı. Şimdi rahatlıkla etkili sunumlar oluşturabilecek beceriler kazandığımızı söyleyebilirim. Eğitmenimiz bize bilgisayar programları ile konuyu detaylarıyla aktardı. Onları öğrenmiş olduk. Sunumlar ile ilgili uygulamalar yaptık. Eğitim ile sunum yaparken dikkat edilmesi gereken hususları öğrendik ve sıklıkla yapılan hatalardan nasıl kaçınmamız gerektiğini öğrendik.

Eğitmen hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyiz?

Eğitmenimiz iletişim becerisi oldukça yüksek ve sunum oluşturma konusunda ileri derece bilgi sahibi olan biriydi. Ders başından sonuna kadar oldukça güzel geçti. Sunum oluşturma tekniklerini daha hızlı ve basit bir şekilde anlamamızda hocamızın katkısı oldukça yüksekti. Teşekkürler.

Biz de iş hayatınızda başarılar diler, teşekkür ederiz.

Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 OFİS DATA