0 212 951 05 08   bilgi@ofisdata.com

OfisData

OfisData

ÖĞRENCİLERİMİZDEN ABDULLAH BEY İLE RÖPORTAJIMIZ

OfisData ile birçok kez eğitimlere katılan Abdullah bey ile yaptığımız röportajın detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Biraz kendinizden bahseder misiniz?

Merhaba, ismim Abdullah Erdoğan. Profesyonel aynı zamanda deneyimli bir yöneticiyim. Çalışma alanım dış ticaret, ithalat, ihracat ve uluslararası pazarlama faaliyetlerini kapsamaktadır. Uluslararası anlamda ticaret yaparak özel bir firmada yönetici olarak iş hayatıma devam etmekteyim.

OfisData ile nasıl tanıştınız?

OfisData’yı internet ortamında yaptığım araştırmadan ihtiyacım olan kursu nerede alabileceğim konusunda birtakım eğitim firmaları arasında yapmış olduğum bilgi alımınında OfisData’nın daha yararlı olabileceğini düşünmüştüm. Bu yolla da OfisData’yı bulmuş oldum.

Peki OfisData’dan hangi eğitimleri aldınız?

OfisData’dan İleri Excel, Visual Basic Application, Türkçesi ile Visual Basic Uygulamaları ve SQL eğitimlerini almış bulunmaktayım.

Neden bu eğitimleri almaya karar verdiniz?

İlk etapta her ne kadar Microsoft uygulamalarında bir bilginiz olduğunu varsayıyorsanız ise iş uygulamaya geldiğinde pek çok eksikliklerinizin olduğunu, bilgilerinizin yeterli olmadığını fark etmiş bulunuyorsunuz. Bu nedenle bir yandan kişisel gelişime katkı sağlamak ve öte yandan ise profesyonel beklentileri karşılayabilmek için ilgili eğitimleri almayı kendim için bir ihtiyaç olarak gördüm.

Biraz OfisData’dan aldığınız eğitim sürecinden bahseder misiniz?

2 hafta boyunca deneyimli, tecrübeli ve kendi alanında bilgili eğitmenlerden aldığım eğitimde çok şey öğrendim. Benim için güzel bir deneyim oldu.

Aldığınız eğitimler sonucunda kendinizde ne gibi farklılılar gördünüz?

Bir defa; insanın kendisine olan güveni yerine geliyor. Eğitimler sonucunda çalışma konularında önceden karşılaşılan problemleri rahat bir şekilde çözebilme becerileri kazanıyorsunuz.

Artık aynı işi profesyonel anlamda daha kısa sürede sonuçlandırmanın faydalarını görmüş oluyorsunuz. Elbette ki daha önceki bilgisayar bilgisi ile yapılamayan birtakım çalışmaların bu kez alınan eğitimler ile yapılmış olması insana ayrı bir memnuniyet ve özgüven kazandırıyor.

Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mıdır?

OfisData’yı eğitim alacaklara rahatlıkla tavsiye edebilirim. Keza 3 kere buradan eğitim almış bulunmaktayım. Gerek burada aldığım eğitimlerden gerekse çalışanların ilgi ve alakasından oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim. Faydasını gördüm, diğer eğitim ihtiyacı olan adayların da OfisData’dan faydalanmasını dilerim.

Teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 OFİS DATA